Hledám kolegu nebo kolegyni

V poslední době v eSports.cz rosteme víc než kdy jindy, počet projektů i jejich náročnost roste a i díky mým dalším aktivitám cítím, že potřebuju část své denní pracovní náplně předat někomu dalšímu, abych měl dost prostoru se věnovat tomu podstatnému.

Hledám tedy někoho, koho by bavilo dělat to, co dělám já, a byl by k dispozici na plný úvazek.

Pokud bych měl tu pracovní pozici nějak nazvat, tak by to byl z jedné strany projektový manažer a z druhé strany moje pravá ruka. Mnohem důležitější ale je, co si představuju, že byste měli znát a umět, ale také jak byste se měli projevovat, aby to fungovalo:

 • Měli byste mít základní přehled o internetových technologiích, tedy o jednotlivých částech, ze kterých se tvoří weby. Nemusíte umět programovat, ale musíte vědět, co to je a k čemu se na internetových projektech používá HTML, CSS, PHP, Nette, Ajax nebo Javascript. Pokud víte co je to Git, API, Angular nebo Apache, tak tím líp.
 • Měl by vás zajímat sport, alespoň na základní divácké úrovni. Pokud jej sami nějak aktivně provozujete, tak tím líp. Děláme projekty, které se v drtivé většině případů nějak týkají sportu a sportovní fanoušci jsou velmi citliví na to, když jejich milovanému sportu někdo nerozumí.
 • Očekává se od vás zájem o to, co hýbe webovým světem v současnosti a kudy se ubírají světové trendy. Chci od vás slyšet spoustu nápadů, jak naše weby vylepšit, jak do nich zabudovat nejvíc cool novinky nebo jak na našich projektech využít sociální sítě které ještě pořádně nikdo nezná. A pak po vás chci, abyste ty nápady ve spolupráci s našim týmem grafiků a programátorů dokázali realizovat – musíte tedy být schopni pracovat v týmu, překládat nápady do jazyka programátorů a následně kontrolovat, zda všechno dopadlo podle vašich (či zákazníkových) představ. Nebo aspoň máte chuť se to všechno rychle naučit.
 • Nebojíte se samostatné práce a nečekáte, až vám někdo řekne, co máte dělat. Dokážete aktivně řešit problémy a neschováváte se za nikoho jiného. A dokážete se sebeorganizovat, protože po většinu času na vás nebudu mít čas.
 • Umíte anglicky. Tím myslím alespoň tak, že když vás posadím před pět cizinců, tak jim dokážete představit naši firmu, odprezentovat naši nabídku a odpovídat na jejich dotazy. (Další jazyky jsou plus).
 • Máte chuť se učit nové věci, potkávat nové lidi a jste otevřeni novým nápadům. V ideálním případě si to všechno zapisujete, máte twitter a jezdíte na akce typu barcamp.
 • A máte možnost být nejméně dva nebo tři dny v týdnu v našich kancelářích na Vsetíně. (Ze začátku raději více). Pracovní doba je volná a svobodná, možnost práce z domu existuje, cestování si výhledově taky užijete dost, ale ze začátku vás potřebuju tady.

Pokud by vás tohle bavilo, zajímalo a cítíte, že splňujete většinu z vyjmenovaného, napište mi na email. Pokud by vás to bavilo, ale nejste si jisti, že na to máte dostatek zkušeností, napište taky.

Do mailu přidejte:

 • něco o sobě -> co jste kdy dělali, co vás na tom bavilo a co ne
 • co vás nejvíc zajímá v současné době a čemu se chcete věnovat v budoucnu
 • přidejte taky váš názor na to, co je podle vás nejlepší projekt eSports.cz a proč a také co je nejhorší projekt eSports.cz a proč
 • a pošlete mi odkazy na několik webů nebo mobilních aplikací, které se vám líbí a považujete je za velmi dobré (se zdůvodněním proč) a dále několika webů či twitter účtů, které pravidelně sledujete a čtete, ať se aspoň něčemu přiučím.

Budu se těšit – a doufám že se vůbec někdo takový najde ;)